KONSULTACJE PREMIUM

Opracujmy Twoje stylizacje od A do Z

Dla kogo jest ta oferta

Chcesz odmienić swój wygląd i odnaleźć unikatowy styl, który podkreśli to, jaka jesteś.

Wiesz, jak chcesz wyglądać, ale szukasz kogoś, kto pomoże Ci dobrać w sklepach ubrania i dodatki.

Marzysz o szafie, w której są tylko rzeczy, których potrzebujesz i w których świetnie wyglądasz.

Jak przebiega konsultacja premium

KROK 1

Kompleksowa analiza stylu

1

Zaczniemy od cyklu konsultacji, podczas których ustalimy, jakie kolory, fasony oraz materiały do Ciebie pasują. Ty opowiesz mi, w czym czujesz się najlepiej i co chcesz zmienić w swoim wyglądzie.

2

Możemy też spotkać się z profesjonalną wizażystką, która podpowie, jaki makijaż i jaka fryzura podkreślą Twoją urodę.

3

Na koniec otrzymasz ode mnie wnioski z analizy w formie pliku pdf. Możesz zawsze do niego zajrzeć, jeśli nie wiesz, czy dany outfit do Ciebie pasuje.

KROK 2

Przegląd garderoby

1

Czas zajrzeć do Twojej szafy. Ustalimy, które rzeczy warto zatrzymać, a które tylko niepotrzebnie zabierają miejsce.

2

Spojrzę na Twoje ubrania świeżym okiem i opracujemy nowe zestawienia na różne okazje. Przekonasz się, że Twoja garderoba skrywa moc możliwości!

3

Uporządkujemy Twoją szafę tak, żebyś wiedziała, co na siebie włożyć i na spotkanie ze znajomymi, i do pracy, i na wielką galę.

KROK 3

Shopping

1

Czegoś brakuje w Twojej szafie? Wybierzemy się więc razem na zakupy. Pokażę Ci moje ulubione sklepy w Mediolanie i w Warszawie. Możemy także pobuszować po sklepach online.

2

Podczas zakupów będę Ci służyła dobrą radą. Podpowiem, czy przymierzane rzeczy pasują do Twojego stylu i czy łatwo połączysz je z tym, co już masz w swojej szafie.

3

Twoje zakupy będą trafione w 100%. Zapomnij o zwrotach!

Chcesz o coś zapytać?

Mogę spotkać się z Tobą w Mediolanie lub w Warszawie. Jeśli to dla Ciebie za daleko, zapraszam Cię na konsultacje online.

Długość całej konsultacji, wraz z przeglądem szafy i shoppingiem, to 2-3 dni. Wspólnie ustalimy, jaki termin będzie Ci odpowiadał.

Najlepszy efekt daje całościowa konsultacja, jednak możesz wybrać takie elementy oferty, jakie chcesz, np. tylko analizę stylu lub analizę stylu i zakupy. Podczas wstępnej rozmowy zastanowimy się, jaki pakiet jest dla Ciebie najlepszy.

Każde spotkanie wyceniam indywidualnie w zależności od potrzeb klientki. Zależy to od długości całej konsultacji oraz od zakresu wsparcia.

Ubieraj się stylowo, z polotem i bez wysiłku

Skontaktuj się ze mną. Odpowiem na Twoje pytania i ustalimy szczegóły konsultacji.