Kim jestem?

Nazywam się Dominika Czechowska.
Jestem stylistką mody.

Wspieram kobiety, które chcą poprzez ubiór wyrazić swoją osobowość. W pracy łączę polską kreatywność z włoskim wyczuciem smaku. Dzięki temu umiem wykorzystać aktualne trendy, żeby stworzyć ponadczasowe stylizacje.

Dlaczego zajmuję się modą

Z modą mam do czynienia od 2004 roku. To wtedy zaczęłam pracować w tej branży. I od pierwszych chwil rozgrzała ona moje serce. Obserwowałam, jak styliści i wizażyści odmieniali nie tylko wygląd osób, ale też ich samopoczucie. Postanowiłam, że kiedyś założę własną firmę i także będę towarzyszyć kobietom w odkrywaniu ich niepowtarzalnego stylu.

Made in Italy

Na co dzień mieszkam i pracuję w Mediolanie – światowej stolicy mody. To właśnie tutaj możesz odwiedzić butiki największych kreatorów mody. W Mediolanie odbywają się także największe targi modowe na świecie – Fashion Week.

Mnie jednak najbardziej inspiruje podejście Włoszek do mody. Nauczyłam się od nich, że moda to źródło codziennej przyjemności a nie stresu.

Ubranie nie ma ograniczać,
ale uwalniać.

Kobiety we Włoszech nawet w dżinsach i t-shircie są zmysłowe, eleganckie i pewne siebie. I to niezależnie od wieku.

Po latach doświadczeń w Mediolanie chcę wykorzystać kwintesencję włoskiego stylu, żeby pomagać kobietom cieszyć się modą.

Moda to bycie bardziej sobą

Ukończyłam uznaną w Europie szkołę mody – ESR (Ecole Supérieur de Relooking). Jako stylistka mody pracuję zgodnie z jej założeniami – skupiam się na odkrywaniu autentycznych potrzeb, a nie kreowaniu sztucznego wizerunku.

Bo nie chodzi o to, w co się ubrać, ale o to, żeby dobrze się w ubraniu czuć.

Dążę do tego, aby każda kobieta zobaczyła w sobie piękno, którego nie definiują żadne kanony czy aktualne trendy. Jeśli kobieta po konsultacji ze mną patrzy w lustro i widzi siebie – wiem, że osiągnęłam cel.

Co docenisz we współpracy ze mną?

Pełne zaufanie

Bez skrępowania opowiedz mi o swoich marzeniach związanych z wyglądem. Gwarantuję swobodną atmosferę i dyskrecję.

Pozytywne myślenie

Optymizm to moja wrodzona cecha. Działam z energią, która potrafi porwać.

Modowa intuicja

Potrafię wyczuć pragnienia kobiet, z którymi pracuję i dobieram stylizację dopasowaną do ich stylu życia.

Skontaktuj się ze mną i umów na spotkanie

Gotowa na styl, który pokochasz od pierwszego spojrzenia?